טכניקות הטיפול שלי

Most frequent questions and answers

השיטה מתמקדת בהחזרת מערכת העצבים לתפקוד תקין, מאזנת את מבנה השלד ואת עבודת השרירים ומטפלת באיברים פנימיים ובמצבים רפואיים אקוטיים וכרוניים. בעזרת התרפיה המנואלית ניתן לזהות ולתקן הפרעות תפקודיות שמקורן בשלד, במפרקים הגדולים, בשרירים ובאיברים הפנימיים.

 שיטת ריפוי ידנית המבוססת על האקופנקטורה הסינית המסורתית. שיפור זרימת האנרגיה בגוף והבאתה לאיזון מסייעת בטיפול ומניעת סימפטומים במחלות נפשיות, רגשיות ופיזיות באמצעות לחיצה על נקודות ספציפיות. השיטה מחברת את הכל בעזרת מערכת אנרגטית המתבססת על צ’אקרות ומרידיאנים ( ערוצי האנרגיה בגוף).

 טיפול בצוואר ובאיברים הפנימיים הנמצאים בחלל הבטן – מעיים, טחול, כליות, כבד, איברי המין של האישה, טיפול בבעיות גניקולוגיות, שחלות פוליציסטיות, תסמונת המעי הרגיז, בעיות קיבה ועוד, וכן בגידים והרקמות העוטפים אותם.

מסייעת באמצעות טיפול בעמוד השדרה, מערכת העצבים והנוזל המקיף אותה בריפוי של מגוון בעיות בתפקוד החושי, המוטורי, האינטלקטואלי והרגשי הכוללים הפרעות שינה, מיגרנות, הפרעות קשב וריכוז. כמו כן מטפלת בכאבים כרוניים ועוד…

טיפול בבעיות התפתחות שנוצרות בגילאי 0 עד 4 ומפריעות לתפקוד היומיומי התקין במהלך החיים. השיטה פועלת על ידי לחיצות על נקודות רפלקס ובעזרתה ניתן לטפל בשרירים בגוף אשר לא התפתחו כמו שהיו אמורים ועקב כך משפיעים לרעה על עבודת המפרקים.

ריפוי והקלת בעיות כגון לחץ דם גבוה, בעיות קרדיולוגיות, סוכרת ועוד באמצעות לחיצה ועיסוי נקודות ספציפיות בכפות הרגליים והידיים.

הקשר בין רגשות לאיזורים שונים בגוף האדם ומחלות פיזיולוגיות עקב מצבים רגשיים ונפשיים. הטיפול עצמו הוא רגשי ופיזי יחד.

עיסוי גוף מסורתי באמצעות לחיצות קלות בנקודות המרידיאנים (ערוצי האנרגיה בגוף האדם).

עיסוי תאילנדי מסורתי המתבצע בעזרת אבנים חמות המותאמות אישית ושמני מרפא צמחיים ומסייע להקלה במגוון בעיות כגון דלקות, כאבים, ניקוי רעלים, שחרור שרירים תפוסים, סטרס נפשי ופיזי וכמו כן מוביל לאיזון וחיבור בין הגוף לנפש. בנוסף, מאזן גם את הצ’אקרות.

עיסוי תאילנדי מסורתי באמצעות הלמות כלי עץ לשחרור הגבלות בתנועה, זרימת הדם ופתיחת חסימות אנרגטיות שונות.

עיסוי המותאם לצרכי המטופל. העיסוי מתבצע באיזורים הזקוקים לטיפול או שיקום רפואי. עוזר בשיפור תפקודן של מערכות שונות לרבות שחרור ושיקום שרירים, מפרקים, חוליות (כולל פריצת דיסק), שיפור זרימת הדם, כאבי ראש, כאבי גב ועוד.

שיקום וטיפול לאחר פציעות, טיפול בכאבי שרירים, שיקום קטועים, שיקום אורתופדי, שיקום לאחר אירוע מוחי ועוד. המטרה העיקרית היא הבאת המטופל לתפקוד מיטבי דרך אבחון הבעיה והתאמת טיפול ותרגילים לצרכי המטופל. כמו כן, בעזרת פיזיותרפיה ניתן להכין את הגוף למאמץ פיזי ופעילות ספורטיבית.

שיקום וטיפול לאחר פציעות, טיפול בכאבי שרירים, שיקום קטועים, שיקום אורתופדי, שיקום לאחר אירוע מוחי ועוד. המטרה העיקרית היא הבאת המטופל לתפקוד מיטבי דרך אבחון הבעיה והתאמת טיפול ותרגילים לצרכי המטופל. כמו כן, בעזרת פיזיותרפיה ניתן להכין את הגוף למאמץ פיזי ופעילות ספורטיבית.

שיטה לפתיחת חסימות בגוף האדם היוצרות חוסר זרימת אנרגיה וגורמות למחלות ובעיות נפשיות, רגשיות ופיזיולוגיות. זוהי שיטת ריפוי יפנית המתבצעת באמצעות העברת אנרגיה מן המטפל למטופל וניתן לטפל בה בכאבים, מחלות, מתח, בעיות קשב וריכוז, טראומות, חרדות ועוד.

הרגעת ומתיחת שרירי הפנים לשם שיפור סימטריה והצרת מראה הפנים.

פיסול והרזית הגוף בשיטת “תכלית האדם” – התאמה אישית של תפריט תזונה בהתאם לאבחון מערכות הגוף השונות, עבודה על איברים פנימיים השייכים ותומכים במערכת העיכול ופיסול הגוף באמצעות עבודה על השרירים.

עבודה עם מערכת העצבים ואיזונם של בלוטות והורמוני סטרס. התוצאות העיקריות הן שחרור מתח ושיפור ביטחון עצמי.

שיטה המשפיעה על המצב הנפשי באמצעות דמיון. טיפול רוחני שעוזר בבעיות של מתח, דכאון ועוד.

טיפול בכוסות רוח  – שיטה נוספת של הרפואה הסינית העתיקה. שיטת הטיפול הזאת משפיעה על הנוזלים בגוף בעזרת שינוי בלחץ אוויר.
השיטה עוזרת למערכות הלימפה והדם לנקות את הגוף מרעלים ודלקות לשם פעילות יותר אפקטיבית.