מכתבי ממליצים

התחלתי את הטיפולים אצל בלה אחרי שהחלטתי שאני חייבת שינוי. לא ידעתי עוד בדיוק איזה שינוי ואיך לעשות אותו, אבלהבנתי שאני חייבת לשנות את הדרך שאני מתייחסת לעצמי, לגוף שלי ולעולם בכללי. הגעתי אליה עם שרירים תפוסים ומוגבלים מאוד בטווח התנועה שלהם. הגעתי אליה עם חרדות מאוד גדולות מאינטרקציה עם בני אדם, ועם מחשבות מאוד שליליות ומורידות כלפי עצמי. דרך רגישות והקשבה לגוף שלי ולרצונות שלו, היא שיחררה אותי לאט לאט, גרמה לי להבין למה הגוף שלי מסוגל, תוך כדי היפטרות מהרגלים ישנים (לדוגמה - להשתמש בעורף כמעט בכל פעולה שאני עושה, מה שגרם להצטברות אדירה של מתח באיזור העורף, הצוואר והכתפיים)והקניית הרגלים חדשים, בריאים ונכונים (אילו שרירים צריכים לעבוד, כיצד ומתי). בטיפולים הראשונים היא שיחררה שרירים שהיו במצב קשה מאוד, ולאט לאט לימדה אותי כיצד לשחרר שרירים ואיזורים בעצמי, אילו תנועות מיטיבות עם הגוף ומאילו תנועות עדיף להימנע. בנוסף, היא עזרה לי לסובב לחלוטין את אופן ראייתי ומחשבתי. מראייה מאוד שלילית ומפוחדת של עצמי ושל העולם, עזרהלי ללמוד לאהוב את עצמי, לאהוב את העולם, לא משנה באילו נסיבות אני נמצאת כרגע, ועזרה לי לשפר את האינטראקציהשלי עם בני אדם.בעקבות כל אלו חל שיפור מטורף בתחום שבו אני עוסקת, והתחלתי לפעול בביטחון ובנמרצות, מה שגורםלעוד ועוד הצעות עבודה להגיע אליי.האינטראקציה שלי עם המשפחה, החברים וקולגות השתפרה עד אין ספור. למדתי להתנהל בסיטואציות בלי החרדה שליוותה אותי קודם.למדתי לאהוב את הגוף שלי כמו שהוא, ולהרגיש הכי בנוח שיש בתוכו. למדתי איך לתחזק ולשפר אותו ובכללי את תחושותיי.בקיצור, נכנסתי לטיפולים אצלה כבת אדם שברירית, כאובה ומאוד לאמאוזנת, ויצאתי חזקה, שלמה ועם ידע הרבה יותר עמוק על הגוף שלי, המחשבות שלי, וכיצד לנתב את עצמי למקום חיובי ושלם. אני לא יודעת איפה הייתי כיום בלעדיה ובלי העזרה המסורה שלה, ואני ממליצה לכל מי שמרגיש\ה שהגיע הזמן לשינוי ושהגיע הזמן שיהיה לו\ה טוב עם עצמו\ה ועם העולם, לפנות אליה ולהתחיל בתהליך הכה משמעותי שהיא עוזרת לאנשים לעבור.
תמרה נישרי
לקוחה
הגעתי לבלה בטעות, דרך מי שהיום הוא הגרוש שלי. באותה פגישה ראשונה, שהייתה בזמן אחת המלחמות של ישראל הגענו אליה ללילה שקט בלי קאסמים. באותו לילה, אמרה לי לשכב , נגעה בכמה מקומות, לא דיברנו כלל וכשקמתי משום מקום התחלתי לבכות המון ופשוט חיבקתי אותה. באותו החודש לאחר חודשים רבים ללא מחזור היה לי מחזור תקין (הייתי פוליציסטית). שנים לאחר מכן כשלא הצלחתי להכנס להריון במשך שנתיים בגלל השחלות הפוליציסטיות נזכרתי בה והייתי די נואשת לנסות כל דבר אפשרי. התחלתי ללכת אליה על בסיס שבועי כדי לפחות לסדר את המחזור. שחלות פוליציסטיות פירושם שישנו ריבוי של זקיקים בתוך השחלה ואף אחד מהם לא מגיע לאורך שממנו יכול להתרחש ביוץ. לאחר חודש אצל בלה אפשר היה לראות באולטרסאונד (בטיפולי פוריות שהתחלתי) שהזקיקים כבר לא פוליציסטיים בשתי השחלות. מאז המחזור סדיר ונולדה לי בת שהיום בת 4. בדרך עבדנו על עוד חסימות ומגננות שיש בגוף. כשהייתה פותחת משהו הייתי מרגישה שיחרור ולפעמים פרץ של אנרגיה. יש לה ידע הרבה מעבר למה שפוגשים ביום יום ואני ממליצה עליה בחום.
אירינה פונדיק
לקוחה
הגעתי לבלה כי הרגשתי שאני מחפשת טיפול שמשלב בין גוף ונפש. אחרי חיפושים מרובים מצאתי את בלה, שהיא בדיוק השילוב הזה. ידע נרחב ועמוק על הגוף הפיזיולוגי ונפש גדולה עם חכמת חיים נדירה. אני רקדנית מקצועית והחיבור בין הרגשי לפיזי הוא בלתי נפרד , שיגרה שכוללת הרבה פציעות והרבה קשיים מנטלים. הגעתי לבלה כאובה ועייפה כשאני לא מכירה ולא קשובה לגוף שלי. דרך מילים ודרך מגע בלה חיברה בין כל הקצוות ועזרה לי להבין מה זה חיבור פנימי והקשבה. לאהוב, להקשיב ולהאמין בעצמי ובגוף שלי . במהלך הטיפול עם בלה התפתחתי ברמה המקצועית והאנושית שלי והגעתי להישגים שלא האמנתי שאני יכולה, פציעות ישנות וכרוניות נעלמו וקיבלתי כלים מדהימים להתמודד עם קשיים ומכשולים. תודה בלה .
ליאל פיבק
לקוחה
לבלה הגעתי לפני 7 שנים, הייתי בהריון בחודש שמיני, עם כאבי גב תחתון שלא נתנו מנוח. כבר מהטיפול הראשון ידעתי שהגעתי למקום הנכון. הטיפול עצמו היה מוזר, ואפילו כואב, אבל ההרגשה אחר כך - נהדרת. הקלה מיידית של הכאבים. הגוף שלי ידע עוד לפני שאני ידעתי, שלמקום הזה צריך לחזור. כמובן שהכאבים לא נעלמו מיד אחרי טיפול אחד, אבל העוצמה שלהם הלכה ופחתה עם כל טיפול, ואני הרגשתי שהגוף שלי הולך ומשתחרר, וגם מתחזק והופך למוכן לקראת הלידה. גם אחרי הלידה, המשכתי להגיע לבלה, שעזרה לי לשקם את הגוף, ובעצם גם את הנפש. היתה לי תקופה לא קלה אחרי שהבת שלי נולדה - אמהות ראשונה, ילדה שלא ישנה בלילות, ובעל שהעדיף לעבוד במקום להיות חלק מהגידול. בלה היתה המקום שברחתי אליו, לנוח קצת, לצבור כוחות, לקטר, ולעבד את המצב. וכמובן, להתפנק ולהרגיש שאני גם דואגת לעצמי בכל הכאוס הזה של אחרי לידה ראשונה. מאז אני ממשיכה להגיע לבלה, לפעמים פעם בשבוע, לפעמים פעם בחודש-חודשיים, בהתאם למה שאני צריכה באותה התקופה. ותמיד אני יוצאת מרוצה, והגוף אומר לי תודה. בלה ליוותה אותי גם בהריון השני לפני שנתיים, ובהריון הנוכחי (אני עכשיו בחודש רביעי), וההבדל מההריון הראשון ניכר - אין הרבה כאבים, הגוף מרגיש חזק, ואני יודעת שגם אם יגיעו כאבים - ביקור אצל בלה יקל על העניינים. לאורך השנים בלה תמכה בי לאורך משברים והצלחות, גופניים וגם נפשיים - גילוי והתמודדות עם מלנומה, התמודדות והכנה להרצאה מקצועית מול קהל גדול, התנהלות מול בוס תובעני, יחסים עם בעלי ועם המשפחה, ובעצם - נגענו בכל תחום בחיים שהעסיק אותי, דיברנו, ניתחנו, ובלה עזרה לי להגיע להחלטות ובחירות שהתאימו לי. אני בטוחה שאמשיך להגיע לבלה גם עוד שנים רבות קדימה, ומבחינתי בלה הפכה לחלק מהחיים שלי, עוד כלי בארגז הכלים שעוזר לי לנהל חיים שאני אוהבת.
שירה לוק זילברמן
לקוחה
В 47 лет у меня был прицат диск , после неудачного падения на бок , подсколзнулась во время гуляния с собакой. Были сильные боли и ограничения в передвижении. Врачи сказали , что операция сложная и не гарантируют 100% возвращения деятельности . Прописали лечебную гимнастику , которая особых изменений не добавила и прописала рекомендации в отношении от каких действий и нагрузок нужно избегать. Будущее явно было более , чем печальным. После серии типулей у Белы , полностью вернулась физическая активность , боли ушли безвозвратно и постененно стало забываться вообще , что у меня было серьезное повреждение в позвоночнике. На сегодня мне 65 лет, занимаюсь спортом и провожу отпук катаясь на лыжах на горных курортах. Первый внук у младшей дочери , были тжелые роды . Шел головкой в крестец, в результате образовался перекос головы. После серии типулей У Белы с 1месяца и недели, до 2 х месяцев, голова и лицо ребенка приобрели гармоничную и симметричную форму. Второй ребенок , было сильное отставание в физическом развитии. В 1год и четыре месяца не ходил, был слабый мышечный карсет. Врачи обьясняли , тем что ребенок крупный , периодически получали физиотрапию, без особых изменений. Также была сделана серия типулей у Белы. После первых же типулей , было заметно изменение в мышцах спины, даже сидеть стал по другому. Быстро укреплялись и другие мышци. Даже были задействованы и другие органы , как легкие , что также способствовало развитию речи . Где-то в течении чуть больше месяца ребенок пошел.
Nela
Clitent